Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Çekmece Tamiri

Evinizin birçok yerinde bulunan çekmeceler, zamanla sorun çıkarabiliyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için, söz konusu çekmecelerin onarılması gerekiyor. Çekmece tamiri her ne kadar kolay gibi görülse de; aslında o kadar kolay bir işlem değildir. Çekmece tamiri nasıl yapılır? Tamir işlemi için yeterli tecrübeye sahip olmak ve kullanılan malzeme kalitesinin, birinci sınıf olması gerekiyor. Çekmece tamiri konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, çekmece tamir ustasından yardım almanız, sizin açınızdan oldukça iyi olacaktır.

Mutfağınızda, yatak odanızda, oturma odanızda ve kapı girişlerinde birçok çekmece yer alır. Bu çekmecelerin, belirli aralıklarla bakımlarının yapılması, uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Uzun süre kullanılan çekmeceler, belli bir sürenin sonunda kullanım ömrünü dolduracak ve çeşitli yerlerinden, sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu sorunların ortadan kaldırılması ve ilk günkü haline gelebilmesi için, servisimizden yardım alabilirsiniz. Gerekli onarım ve bakımların ardından, çekmeceleriniz ilk günkü haline gelecektir. Bu yüzden, bu tarz sorunları tamir etmek, mobilya ustalarımızın işidir. Bu işten anlamayan kişiler, tamir etmek yerine, daha çok zarar verebilmektedir. Daha çok zarar demek, daha fazla maliyet demektir.

Çekmece Tamiri Nasıl Yapılır?

Servisimiz çekmece tamirinin yanı sıra; mobilya montaj işlemleri ile de her zaman sizin yanınızdadır. İnternet üzerinden sipariş vermiş olduğunuz mobilyalar, size montajsız bir şekilde ulaşır. Bu mobilyaların montajı için, servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl sorumuza; çekmece tamiri nasıl yapılır? Çekmece tamiri, herkesin yapabileceği basit bir işlem değildir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, bozuk çekmece tamiri, tecrübe isteyen bir iştir. Bozulmuş çekmece tamiri sırasında en önemli detay, üzerinde kullanılan malzeme kalitesinin önemidir. Ne kadar kaliteli malzeme kullanılırsa, ömrü o kadar uzun olacaktır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve rahat bir nefes almak için servisimizden destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Bozuk Çekmece Tamir Edilir Mi?

Bozuk çekmeceler, çöpe atılması gereken ürünler arasında değildir. Bu ürünleri, onarım sayesinde, tekrar kullanıma devam edebilirsiniz. Bu ürünlerin gerekli tamir ve onarımı yapılarak, ilk günkü haline döndürülür. Bunun yanı sıra; evinizde bulunan mobilyalar için, verdiğimiz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında; mobilya tamiri ve mobilya kurulumu başta olmak üzere, birçok alanda hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için, firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız bünyesinde yer alan, marangoz hizmetimizden de yararlanmak, oldukça kolaydır. İstanbul marangoz servisimiz, bu şehrin tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Marangozluk işlerinizi en iyi şekilde yerine getirerek, siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bu işlemleri, siz değerli dostlarımıza en iyi şekilde sunmak adına, en deneyimli ustalarımız görev yapmaktadır. Servisimiz, iş disiplinine önem vererek, zamanında teslim etme prensibini benimsemiştir. Yapılan tüm işlemler, garanti kapsamında olup, en iyi işçilik ile yerine getirilir. Kafanız rahat bir şekilde, işlerinizi bize teslim edebilirsiniz.