Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Kapak Menteşe Değişimi

İnsanların bir çoğunluğu zamanının neredeyse tamamını ev ortamında geçirmeye özen gösterir. Hatta neredeyse hepimiz kendimizi evimizde rahat hissederiz ve burada geçirdiğimiz zamanlar bize daha çok huzur ve mutluluk verir. Bu yüzden ev yaşantımıza daha çok önem vererek, eşya seçimlerini ona göre yaparız. Kullanmış olduğumuz televizyon, mobilyalar, buzdolabı ve diğer eşyalarımızın yeri oldukça önemlidir. Ev ortamında uzun zaman geçirdiğimiz için, her şeyin eksiksiz tam olmasını isteriz.

kapak menteşe değişimi

Kapak Menteşe Değişimi Nasıl Yapılır?

Kullanmakta olduğumuz bazı ev eşyaları zamanla arıza açabilir ve tamire ihtiyacı duyar. Özellikle; açılır kapanır kapak sistemine sahip olan dolap türü eşyaların arıza verme durumu daha yüksektir. Kapakların hareket etmesine olanak tanıyan menteşeler arızalanır ve değişim yapılması gerekir. Bu yüzden, kapak menteşe değişimi ile bu sorunu çözmek gerekir. Kapak sistemine sahip birçok ürünü, birden fazla odalarımızda kullanırız. Yatak odamızda, mutfağımızda, oturma odasında ve banyolarımızda kapaklı mobilyaları görmek mümkündür. Uzun süre kullanılan kapakların menteşeleri belli bir süre sonra arıza verir ve değişmesi gerekir. Peki kapak menteşe değişimi nasıl yapılır? Menteşe değişimi kolay gibi görülse de; aslında sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Gerekli ayarların yapılması ve simetrik hesaplamaların doğru olması gerekir. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğin iyi olması da çok önemlidir.

Nalburlarda satılan menteşelerin fiyatları, marka ve kaliteye bağlı olarak birbirinden farklıdır. Her pahalı ürün kaliteli olacak anlamına gelmez. Menteşe arızası durumlarında bizi arayarak, servisimizden yardım alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde adresinize gelen ekibimiz, hiç zaman kaybetmeden bu tür sorunları en iyi şekilde çözer ve işinizi büyük bir titizlik ile size teslim eder..

Bununla birlikte, evlerimizde sürekli kullandığımız mobilyalar buna benzer sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Kullandığımız mobilyalar kırılabilir ve bu durumda mobilya tamiri konusunda uzman kişilerden yardım almamız gerekir. Mobilya tamiri, ince işçilik isteyen ve dikkat gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişinin mobilyayı tamir etmesi doğru ve güvenli değildir. Bu yüzden, böyle sorunları ortadan kaldırmak için mobilya tamir ustasından yardım almanız en doğru karar olacaktır.

Mobilya bakımı da oldukça önemlidir. Eskiyen mobilyaların onarıma ve bakıma ihtiyacı vardır. Ayrıca mobilya kurulumu ve mobilya montaj işlemleri için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sipariş vermiş olduğunuz mobilyalar demonte olarak elinize ulaşır ve kurulumu oldukça uzun zaman alır. Kurulum konusunda zorluk çeken müşterilerimize, en iyi şekilde kurulum hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren mobilya servisimiz, 7/24 sizlerin hizmetindedir. Küçükyalı marangoz atölyemiz bu bölgede ikamet eden vatandaşlara hizmet vermek için faaliyete başlamıştır. Özellikle; Küçükyalı marangoz ustası arayan kişilerin yardımına koşmaktadır.