Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Sürgülü Gardrop Kurulumu

Sürgülü gardrop kurulumu hakkında detaylı bilgiye yer vermeye çalışacağız. Yatak odalarımızın baş tacı olan gardroplar, hayatımızın bir parçası olup, yaşantımızı kolaylaştıran en önemli eşyalardan biridir. Gardrop nedir? Gardrop, içerisinde eşyalarımızı sakladığımız, koruduğumuz ve eşyaların düzenli kalmasını sağlayan bir çeşit mobilya türüdür. Uzun yıllardır süre gelen gardroplar hayatımızdan hiç kaybolmadı, sadece değişime uğradı diyebiliriz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çeşitli gardrop modelleri üretildi ve insanlara sunuldu.

Her ne kadar değişime uğramış olsa da, kullanım amacının aynı olduğunu söyleyebiliriz. Değişime uğrayan kısımları tasarımı ve kullanım kolaylıklarıdır. Her insan yeni bir ev eşyasına sahip olmak ister, özellikle bayanlar yatak odasına çok önem verdiği için yatak odasında yer alan tüm eşyalar onlar için çok önemlidir. En önemlisinin gardrop olduğunu söylemeliyiz. Daha önceden çok kullandığımız menteşeli gardroplar hala eskimedi ve hayatımızın bir parçası konumundadır. Ancak ne var ki yeni modeller ortaya çıkınca, insanlar daha kolay bir yaşam tercih etmek istiyor. Açılan bir kapı yerine sürgülü bir kapının olması bizler için artı bir özelliktir.

Gardrop Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

Yeni gardrop modelleri her geçen gün artarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca herkes gibi biz de yeni bir gardrop sahibi olmak istiyoruz. Peki bu durumda neye göre gardrop seçimi yapmalıyız. Kısaca şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Kaç kişilik aile olduğunuzu ve kullanım alışkanlığınızı gözden geçirin. Bu duruma bağlı olarak büyük ya da küçük gardrop almanız gerekecek.
  • Eğer iki kişilik bir aileye sahipseniz, çok büyük bir gardrop almanıza gerek yoktur.
  • 5 kişilik ve üzeri bir aileye sahipseniz bu durumda büyük bir gardrop almak sizin yararınıza olacaktır. Eğer küçük bir gardrop aldıysanız, giysileriniz içerisine sığmayacak boş yere masraf etmiş olacaksınız.
  • Gardrop modeli seçimi yaparken odanızın genişlik durumuna göre hareket etmeniz gerekecek. Oda içerisinde gardropun yer aldığı yer kısıtlı ise; kapaklarının sürgülü olmasına dikkat edin. Bu sayede size daha kolay hareket imkanı sunacaktır.

Sürgülü Gardrop

Bu gibi detaylar oldukça önemlidir.  Sürgülü gardrop siparişi verdikten sonra kurulumunu yapmak oldukça önemlidir. Sürgülü gardrop kurulumu işlerinizi hiç düşünmeyin, servisimiz bu konuda size en iyi hizmeti verecektir. Alanında uzman olan ekibimiz kurulum işlerinizi titiz ve hızlı bir çalışma ile yerinizde size teslim ediyor. Gardrop kurulumu oldukça zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir.

İnternet üzerinden verdiğimiz siparişlerin ardı arkası kesilmiyor ve doğal olarak ihtiyaçlarımız bitmiyor. Mobilya siparişlerimizi internet üzerinden verdiğimizde, mobilya kurulumu konusunda yardıma ihtiyacımız olacaktır. Ustalık gerektiren bu iş için mobilya montaj hizmeti veren servislerden hizmet almamız gerekecektir.

Ömrünü doldurmak üzere olan ya da zarar verdiğimiz mobilyaların bakıma ve onarıma ihtiyacı vardır. Bu alanda hizmet veren, mobilya tamiri konusunda uzman olan kişilerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra; artık eskisi gibi sokak sokak dolaşarak marangoz ustası aramanıza gerek yok! Marangozluk ihtiyaçlarını yerine getiren, Kurtköy marangoz servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.