Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

6 Kapaklı Gardrop Kurulumu

Yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olan gardrop, kullanmış olduğunuz ve evinizde bulunması şart olan eşyalarınızı muhafaza etmenizi sağlar. Şık ve ergonomik yapıları sayesinde, ferah bir ortam oluşmasına yardımcı olurlar. 6 kapaklı gardrop kurulumu, diğer gardroplara göre biraz daha zor olup; kurulum için daha çok zamana ihtiyaç vardır. Gardrop kurulumu işlemlerine geçmeden önce, gardrop hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsedelim

Gardrop modelleri neredeyse sayamayacağımız kadar fazla olup, her geçen gün yeni modellerle karşılaşmak mümkün. Gardrop modelleri hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse:

6-kapaklı-gardrop-kurulumu
6 kapaklı gardrop kurulumu

Gardrop Modelleri

Aynalı Gardrop Modelleri: Bu mobilya seçimi tamamen kişinin zevkine ve ihtiyacına bağlı bir durumdur. Yatak odasının daha geniş ve daha ferah olmasına olanak sağlar.

Sürgülü Gardrop Modelleri: Bu gardrop modelinin yeri oldukça önemlidir. Yatak odanız fazla büyük alana sahip değilse ve kapakların açılması gibi engel söz konusu ise; bu modeli tercih etmeniz gerekir. Hem şık hem de kullanışlılık açısından oldukça önemlidir.

Çekmeceli Gardrop Modelleri: Bu modeli tercih edenler; genellikle çok çekmece ihtiyacı olan kişilerdir. Düzene önem verenler, yoğun çekmece yapısına sahip olan gardrop modelini tercih ediyorlar.

Kapaklı Gardrop Modelleri: Kapaklı gardrop modelinin, diğer modellere göre pek bir farkın olmadığını söylemek gerek. Modele bağlı olarak, kapak sayısında farklılıklar ortaya çıkar.

Kaliteli malzemeden üretilmiş olan gardropsu, sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, üzerinde bulunan aynaların kalitesi çok önemlidir. Kalitesiz bir ayna ile kendinizi mutlu hissetmeniz mümkün olmaz ve görüntü açısından büyük sıkıntılar yaşarsınız. Bu gibi nedenleri göz önünde bulundurarak, kaliteli malzemeden üretilmiş gardrop tercih etmeniz gerekir. İçerisinde bulunan sistem sayesinde, kıyafetlerinizi kolay bir şekilde yerleştirmek, size zaman konusunda tasarruf etmenize olanak tanır. Mesela; çift açılabilir özelliği sunan pantolon askılıkları, size zaman tasarrufu sağlarken, kolay kulanım imkanı da sunar. Tekrar almak istediğinizde ise; kolay bir şekilde alabilir ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Saklama koşullarınız iyi olacağından, büzülme gibi durumlar ile karşı karşıya da kalmanız imkansız..

gardrop-modelleri
gardrop modelleri

Yatak odanızdaki alan küçük ise; koyu ton yerine açık ton seçimi ile alanı daha büyük gösterebilirsiniz. Eğer koyu ton seçerseniz, yatak odanız daha küçük görülecektir. Ferah bir ortam seviyorsanız, seçiminizi açık tondan yana kullanmanız gerekir. Gardrop fiyatları konusunda net bir rakam söylemek mümkün olmaz. Çünkü marka ve modele bağlı olarak, fiyatlarda farklılıklar mevcuttur.

Farklı yerlerden, kargo ile almış olduğunuz bu ürünler, size kurulu olarak gelmez. Gelen bu ürünlerin kuruluma ihtiyacı olacağından, kurulum işlemleri hakkında fikir sahibi olmanız gerekir.

Mobilya kurulumu ve ayrıca mobilya montaj işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra; mobilya tamiri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Ataşehir marangoz servisimiz, bu bölgede ikamet eden halkımıza en iyi hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile her zaman sizlerin yanınızdayız.