Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Mobilya Tamir Hizmeti

Mobilya konusunda gerçek anlamda kaliteli hizmet almak sanıldığı kadar kolay değildir ve hizmet konusunda firma seçimine çok iyi dikkat etmek gerekir. Mobilya tamir hizmeti alınacaksa, bu hizmeti sunan firma çok iyi araştırılmalı ve karar vermeden önce firma hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir. Herkesin zamanla mobilyaları eskiyecek ve mobilya tamiri hizmetine ihtiyaç duyacaktır. Eskimiş olan mobilyalar ilk günkü haline döndürülür mü, sorusuna cevabımız kesinlikle evet.. Bu durum kısaca işlemi yapacak olan ustanın işçiliğine bağlıdır.

İşinde başarılı ve tecrübeli olan bir ustanın, mobilya konusunda en iyi hizmeti vereceğini unutmayın. Eğer işinizi yapacak olan usta ya da servis bu alanda iyi değilse, size sunacakları hizmet de kötü olacaktır. Seçim yaparken mobilya ustası konusunda çok iyi karar vermeniz gerekir. Nerede mobilya ustasına ihtiyaç duyarız? Mobilya kurulumu ve mobilya montaj sırasında, destek almak gerekli olur ve bu durumlarda mobilya ustasından yardım almanız gerekir.

Mobilya Tamir Ustası

İstanbul marangoz ustası arayanlar, bizzat bizimle iletişime geçebileceklerini unutmasınlar. Köklü firmamızdan alacağınız hizmet, daha önceden olduğu gibi her zaman kaliteli bir hizmet olacaktır. Buradaki en önemli unsur; her zaman olduğu gibi yine siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.  İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, Tuzla ilçesinde de faaliyete başlamış olup, Tuzla marangoz atölyemiz hizmete açılmıştır. Tuzla semtinde ikamet eden vatandaşlarımızın hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Tuzla ilçesinde faaliyet gösteren servisimiz neler yapıyor?

Sadece Tuzla değil, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetimizin olduğunu belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman adresinize geliyoruz, mobilya konusunda aklınıza gelecek olan tüm konularda en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Yerinizde gerekli kontrolleri sağlıyoruz, uygun görülürse yerinizde gerekli işlemleri başlatıyoruz. Yapılacak işlemlerin, atölye ortamında olması gerekiyorsa, ücretsiz olarak bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Mobilya tamiri, mobilya montajı, mobilya bakımı ve mobilya yenileme işlemlerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Yapmış olduğumuz tüm işlemler garanti kapsamında olup, mobilyalarınıza herhangi bir zarar gelme gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Geri teslim süresi olarak 3 iş günü verildiyse, bu süre içerisinde teslimatı yapılacaktır. Olası gecikmeler gibi durumlarda bilgilendirmeler yapılmakta olup, böyle bir durumun çok nadir olduğunu söylemek isteriz. Mobilyalarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve ona göre müdahalede bulunuyoruz. Mobilyalarınızın emin ellerde ve güvende olduğunu bilmenizi isteriz. Nasıl teslim aldıysak aynı şekilde değil, daha iyi şekilde teslim ediyoruz.