Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Raydolap Kurulumu

Ray dolap nerelerde kullanılır ve ray dolap nedir? Kısa ve net bir şekilde özetlemek gerekirse; evlerimizde kullanmış olduğumuz sürgülü sisteme sahip dolaplara verilen isimdir. Sürgülü kapak sistemine sahip dolaplara, ray dolap denir. Bu tarz dolaplar, kapaklı olmak kaydı ile sağa ve sola çekilerek, ray sistemi üzerinden kapakları açılarak kullanıcısına hizmet verir. İki ya da daha fazla kapak sistemine sahip olurlar. Ray dolap çeşitleri oldukça fazla olup, kişilerin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanırlar. Bu tür dolapların üretilme amaçları; daha az yer kaplaması ve kullanım kolaylıkları gibi avantajlarının bulunmasıdır.

Her ne kadar kullanım kolaylığına sahip olmuş olsa da, kurulum konusunda ustalık gerektiren ürünlerdir. Raydolap kurulumu için yeterli tecrübeye sahip olmanız ya da işin ehli ustalardan yardım almanız gerekir. Ray dolap kurulumu konusunda uzman olan ekibimizin, bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman yanınızda olduğunu unutmayın.

raydolap-kurulumu
raydolap-kurulumu

Neden Ray Dolap?

Kolay kullanımının yanı sıra; güvenlik bakımından da bir adım önde olduklarını söylemek gerek. Ray dolapları sadece yatak odalarımızda değil, evimizin birçok yerinde görmek mümkün olabiliyor. Çeşitli alanlarda hizmet veren bu dolaplar, şıklığı ile her zaman ön plana çıkmayı başarmışlardır. Evlerimizin yanı sıra; ofislerde de kullanılabilen bu dolaplar, birçok işletmelerin tercihi olmaktadır. Evlerimizde, başta yatak odası olmak üzere; mutfak, giyinme odası, banyo ve buna benzer birçok odada da kullanım imkanı sunuyor. Kısaca; çok farklı amaçlara hizmet edebiliyorlar.

Dolap konusunda kararsız kalan kişilerin, dolap modeli konusunda büyük zorluklar yaşamakta olduğunu biliyoruz. Eğer dolap koyacağınız alan dar ve kapaklarının açılması engel olacak ise; size ray dolap modelini öneririz. Hem sağlamlık hem de kullanışlılık açısından en çok tercih edilen dolap türü olduğunu da söylemek isteriz. İhtiyacınıza uygun 2 yada 6 kapaklı ray dolap modellerini tercih edebilirsiniz.

ray-dolap-çeşitleri

Ray dolap ile ilgili kararını veren kişilerin bir çoğunluğu, tercih hakkını hazır ürünlerden yana kullanırken, bir kesimi ise özel yapım ürünleri tercih etmektedir. Peki ikisi arasındaki fark nedir? İkisi arasında bulunan en büyük farkın: Kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi olduğunu söylemeliyiz. Eğer tercihinizi hazır ürünlerden yana kullanacaksanız, bu ürünlerin ekstra olarak kurulum maliyetlerinin olduğunu da unutmamak gerek. Bu tür kurulum işleriniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm mobilyalarınızın bakımını gerçekleştirerek, mobilya kurulumu ve mobilya tamiri konusunda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Mobilya montaj hizmetimizden yararlanmak isterseniz, iletişim sayfamızda yer alan numaradan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Beykoz marangoz atölyemiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm işlerinizi en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirmenin gururu ile karşınızda durmaya devam ediyoruz.