Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Gardrop Kurulumu

Evimiz için mobilyaların önemi ve değeri oldukça önemlidir. Özellikle yatak odalarımızın en önemli mobilyalarından biri de gardroplardır. Fazla eşyalarımızı muhafaza etmek ve giysilerin düzenli olarak saklanmasına olanak sunarlar. Bununla birlikle şık tasarımı sayesinde ferah ve güzel bir ortamın ortaya çıkmasına olanak sunarlar. Eğer yeni bir gardrop sahibi olmak isterseniz ve siparişinizi internet üzerinden verecekseniz, bununla birlikte gardrop kurulumu konusunda ekstra bir hizmet almanız gerekecek.

Gardrop çeşitleri arasında kararsız kalan birçok kişi bazı zamanlar hangi modeli alacağı konusunda net bir karara varamıyor. Hal böyle olunca karar vermek oldukça uzun zaman alabiliyor. Bu durumda kendinize şu soruyu sorun; “benim buna gerçekten ihtiyacım var mı?”. İhtiyacınızın dışına çıkmanın pek bir mantığı bulunmuyor. Eğer büyük bir aileye sahipseniz, büyük gardrop almak sizin yararınıza olacaktır. Küçük bir aileye sahipseniz 6 kapaklı gardrop almanın da bir anlamı yoktur. Ancak maddi durumunuz yeterli ise; büyük gardrop almanızı tavsiye ederiz.

Gardrop modelleri neredeyse sayamayacağımız kadar fazla olup, her geçen gün yeni modellerle karşılaşmak mümkün. Gardrop modelleri hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse:

Gardrop Seçerken Neye Dikkat Etmek Gerekir

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi birçok çeşit gardrop modelleri yer almaktadır. Bu kadar çeşit arasında karar vermek gerçekten kolay olmuyor. Modeller hakkında kısaca bahsetmek gerekirse;

Sürgülü gardrop modelleri, aynalı gardrop modelleri, kapaklı gardrop modelleri şeklinde devam etmektedir. Son dönemlerde en çok tercih edilen model ise; sürgülü kapak sistemine sahip olan gardrop modelidir. Pek neden bu model tercih ediyor derseniz; yer konusunda oldukça tutarlı olması ile ve kapak sisteminin sessiz çalışması birçok kişinin tercihi olmaktadır. Özellikle kısıtlı alana sahip olan kişiler tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. Aynalı olan modeli ise; şıklığı ile ön plana çıkmayı başarıyor. Ayna detayını seven kişilerin en çok tercihleri arasında yer almaktadır. Eğer çekmeceye daha çok ihtiyaç duyuyorsanız çekmeceli modeli tercih etmek sizin yararınıza olacaktır.

Gardrop kurulumu ve mobilya konusunda birçok insan yardıma ihtiyaç duyar ve yardım alabilecekleri güvenilir firmaları tercih etmek isterler. Bu konuda firmamızdan gerekli tüm destekleri alabileceğinizi unutmamanız gerekir. Peki biz hangi konularda hizmet veriyoruz? Mobilya alanında gerekli tüm destekleri sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Mobilya kurulumu konusunda uzman olan ekibimiz, mobilya tamiri ve mobilya montaj işlemleri ile her zaman sizlerin yanındadır. Ümraniye semtinde ikamet eden vatandaşlarımıza, Ümraniye marangoz servisimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Ümraniye marangoz ustası aramanıza son veriyoruz ve tüm marangozluk işlemlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.