Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyaların, kalite, model ve marka olarak sayıca çok fazla olduğunu söyleyebiliriz. Mobilya seçimi konusunda kararsız kalan kişiler, o kadar çok çeşit karşısında model konusunda da kararsız kalabiliyorlar. Geniş ürün yelpazesi ile karşımıza çıkan mobilyalar, kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve zevklerine hitap etmek için çeşitlilik oranlarını her geçen gün arttırmaya devam ederek, yeni modeller ile karşımıza çıkmaya devam etmektedirler. Yeni evli çiftler olsun, mobilyasını değiştirmek isteyenler olsun, modeller konusunda büyük kararsızlıklar yaşadıklarını söylemeliyiz. Mobilya, aslında basit bir ev eşyası olmayıp; evlerin baş tacı diyebiliriz. Bir odanın havasını, sadece mobilyalar değiştirebilir. Bu yüzden mobilya seçimi konusunda çok dikkatli olmak gerekir.

Mobilya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilya seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle ihtiyacınızı ortaya koyun. Nasıl bir mobilyaya ihtiyacınız var ve neden bu mobilya olmalı öncelikle buna karar vermeniz gerekir. Mobilya almadan çok düşünün ve net bir karara varın.
  • Günümüzde mobilya markaları o kadar fazlalaştı ki; saymakla bitmeyecek derecede desek yalan söylemiş olmayız. Markanın sizin için bir önemi yoksa, bu konuda en şanslı insanlardan birisisiniz diyebiliriz.
  • Eşyalar arası uyum sağlamak için mobilyaların rengi ve tasarımı çok önemlidir. Alacağınız mobilyalara karar verirken, uyumluluğunu çok iyi gözden geçirin.
  • Ürün alırken en çok dikkat etmeniz gereken: Firmanın vermiş olduğu garanti kapsamı ve servisin ulaşılabilir olmasının önemi. Servislerin ulaşılabilir olması çok önemlidir.
  • Fiyat durumunun uygun olması her ne kadar önemli olsa da, kalitesinin yüksek olması çok daha önemlidir. .
  • Mobilya kurulumu ve mobilya montaj hizmetinin ücretsiz olup olmadığını çok iyi araştırın. Daha sonraki dönemlerde, mobilya tamiri konusundaki hizmetlerini çok iyi öğrenin.

Yukarıdaki seçenekleri göz önünde bulundurursanız, hataya düşme payınız o derece düşük olur. İnternet üzerinden verilen siparişler konusunda kararsız kalan kişilerin, mobilya kurulumu için ekstra desteğe ihtiyacı olabiliyor. Ucuz mobilya kurulumu arayışı içerisinde olan birçok kişiyi görebiliyoruz. Hem kaliteli olsun hem de uygun fiyatlı olsun diyen müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu hatırlatırız. Kaliteli hizmet ile uygun fiyat garantisini bir arada sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizin mobilya kurulumu ve benzeri işlerini en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Sancaktepe marangoz atölyemiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiş, her zaman yanınızda olmak için elinden gelen çabayı göstermeye devam etmektedir. Sadece mobilya değil, tüm ihtiyacınızda her zaman yanınızda olmaya devam etmiştir. Sorununuz ne olursa olsun, bizi aramaktan çekinmeyin. Bizim için müşteri  memnuniyeti her zaman ilk sıradadır.