Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Ray Kapak Tamiri

Söz konusu tamir olunca, ustalık gerektiren bir iş olduğunu hemen hemen herkes bilir. Bazı tamir ve onarım işleri her ne kadar kolay gibi görülse de; aslında en zor mesleklerden biridir. Hepimizin evinde tamir isteyen mobilyaların ortaya çıktığını görmek oldukça mümkündür. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalma durumunda, işinin ehli kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer doğru kişiyi tercih etmezseniz, sorunların tekrarlanması kaçınılmaz olur ve hal böyle olunca daha çok maliyet ortaya çıkacaktır. Ray kapak sistemine sahip birçok ürünü evlerimizde kullanırız ve arıza açma durumunda tamir edilmesi gerekir. Ray kapak tamiri konusunda uzman kişilerin, duruma müdahalede bulunması kaçınılmazdır. Konuya hakim olmayan birinin tamir etmesi söz konusu bile olamaz. Çünkü ray kapak sistemleri sanıldığı kadar kolay ve basit bir işlem değildir.

Ray Kapak Nedir?

Evlerde ve ofislerde sıkça gördüğümüz ray kapak sistemine sahip dolapların, en çok tercih edilmesinin sebebi; kullanım kolaylığı ve şıklığıdır. Kayar kapak sistemi sayesinde açılıp kapanması oldukça kolay ve hızlıdır. Bunun yanı sıra; sessiz olması, birçok kişinin tercihi arasında yer alır. Ray kapak nedir? Ray kapak: Sağa sola kayma sistemine sahip özel bir kapaktır. Arıza verme durumunda ray kapak ustası arayışı içerisine girmenize gerek olmadığını, bu konuda gerekli desteği servisimizden alacağınızı söylemek isteriz. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetler, garanti kapsamına dahil olup; birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.

Ev ve ofislerinizde yer alan mobilyaları sizin kadar önemsiyoruz ve sizin verdiğiniz değeri gösteriyoruz. Kullanılmakta olan mobilyaların belli bir süre sonra bakıma ihtiyacı olduğunu biliriz, gerekli bakımlar ile ilk zamanki durumuna geri döndürmek tamamen bizim işimizdir. Yaşantınızın ayrılmaz parçası olan mobilyalar, kimisi için çok önemli iken, kimisi için pek önem arz etmez. Eğer siz de mobilyalarınıza önem veren kişilerden biriyseniz, eskimiş olan mobilyalarınızdan ayrılmanıza ve onlara veda etmenize gerek kalmaz. Eskimiş olan mobilyalarınızı yenileyerek ilk günkü haline yakın bir duruma getiriyoruz, bu sayede onlardan ayrılmanıza gerek kalmıyor. Mobilya tamiri konusunda yapılması gereken en kaliteli işçiliği gerçekleştirerek, sıfır ayarına getirmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, mobilya kurulumu ve mobilya montaj ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Bu sayede mobilyalarınızı emin ellere teslim ederek, uzman arkadaşlarımızın hizmetinden en iyi şekilde yararlanmış olacaksınız. Kartal semtinde faaliyete devam eden Kartal marangoz atölyemiz her zaman sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Yerinize gelen ekibimiz, gerekli incelemeleri adresinizde yaparak, olması gereken tüm işlemleri tek tek sizlere rapor etmektedir. Bu yüzden, bizi tercih etmeniz için birçok sebebiniz bulunuyor..