Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top
İstanbul'un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır.

Marangoz Usta - Mobilya Montaj ve Mobilya Tamiri

Marangoz Ustası, Evinizde, ofisinizde, iş yerlerinizde her türlü mobilyalarınızın tamiri, onarımı ve bakımı profesyonel ustalarımız tarafından yapılır.

Mobilya Montajı, İkea, Koçtaş, Bauhause, Tekzen, Evidea, Emanya, Dekorazon, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi tüm firmaların, marka ve modeli farkmeden tüm mobilyaların kurulumunu ve montajını usta ekiplerimiz ile sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde yapıyoruz. Evinizde veya iş yerlerinizde mobilya yer değişimleri için tüm mobilyalarınızın demonte ve monte işlemlerini yapıyoruz. Mobilyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden sökme ve kurma işlemlerini usta ekiplerimiz ile tamamlıyoruz.

Mobilya Tamiri, Arızalı mobilyalarınızı değiştirmek zorunda değilsiniz. Markası, modeli ve kullanım amacı ne olursa olsun tüm mobilyalarınızın tamirini ve bakımını yapıyoruz. Raydolap kapak arızaları, mutfak dolabı kapak tamirleri, gardrop içi raf ve zemin ayarları, çekmece tamirleri gibi tüm sorunlarınızda yanınızdayız.

Marangoz Usta Servisi – 0531 336 89 17