Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top
 

Hakkımızda

Marangoz

İstanbul Marangoz

Mobilya Konusunda neye ihtiyacınız varsa bir telefon kadar yakınız. Marangoz usta servisi olarak, İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Raylı dolap, gardrop gibi yatak odası takımları, portmanto, tv ünitesi, kitaplık, mutfak dolapları gibi tamamlayıcı tüm ürünlerinizde montaj - demontaj, kurulum ve tamir servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Mobilya Montaj

Marka ve Modeli farketmez. Satın almış olduğunuz tüm mobilyaların kurulumunu ve montajını marangoz usta ekiplerimiz tarafından özenle yapıyoruz. Demonte gelen ürünlerinizi en uzun ömürlü kullanabilmeniz için tüm sağlamlaştırma işlemleri ile birlikte mobilya montajı yapıyoruz. Raydolap, gardrop, mutfak dolapları, kapılar, vestiyer, portmanto, yatak odası takımı, salon takımları, tv ünitesi gibi tüm mobilyalarınızın kurulumunu garantili yapıyoruz.

Mobilya Tamiri

Mobilya Tamiri, Raylı dolap kapak tamiri, gardrop çekmece tamiri, dolap içi askılık ve raf tamiri, kapı kol, kilit ayarları ve tamiri, mutfak dolapları kapak tamiri gibi mobilya üzerine olabilicek tüm ürünlerinizin tamirini garantili yapıyoruz. İstanbul'un tüm bölgelerine 1 saatte ulaşabiliyor, ve ürünlerinizin tüm tamiratlık işlemlerini yerinizde yapıyoruz.

Verilen Marangozluk Hizmetleri

a
  • Mobilya Montajı
  • Mobilya Kurulumu
  • Mobilya Tamiri
  • Mobilya Sökme, Kurma
  • Mobilya Bakım, Onarım
  • Özel Ölçü Mobilya
İletişime Geç
İkea, Koçtaş, Bauhause, Tekzen, Evidea, Evmanya, Dekorazon, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi tüm firmaların Mobilya Kurulum ve Mobilya Tamir Servisi.

İletişim -

0531 336 89 17