Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Ankastre Fırın Yeri Düzenleme

Mutfaklarımızda kullanmakta olduğumuz fırınların birden fazla çeşidi mevcut olup, farklı boyutlarının da olduğunu görmekteyiz. En çok tercih edilen ankastre fırınlar, estetik açıdan oldukça iyidir ve bunun yanı sıra pratik özellikleri de bulunur. İtalyanca olarak hayatımıza giren bu kelimenin anlamının; gömülü ya da iç içe geçmiş olduğunu belirtmek isteriz. Mutfak mobilyalarının içerisine gömülmüş olarak karşımıza çıkan ankastre fırınlar, görünüm olarak albenisi yüksek türdendir. Sadece fırın olarak değil; diğer beyaz eşyaların da ankastre olan modelleri mevcuttur.

Ankastre Ürünler Nedir?

Ankastre ürünler ne işe yarar, ankastre ürünlerin farkı nedir? Detaylı bir araştırma yaptığımızda, ankastre ürünlerin özellik olarak normal ürünlerden hiçbir farkı bulunmamaktadır. En önemli farkının: Daha saklı bir alanda yer almaları ve daha az yer kaplaması olduğunu söylemeliyiz. Estetik ve şık bir görünüm sunmanın yanı sıra, daha az yer kaplaması ile en çok tercih edilen ürünlerdir diyebiliriz. Eskilerden beri süre gelen ankastre lükslüğü, hâlâ  öncülüğünü korumaya devam ediyor. Diğer fırınlarda yer alan ocak bölümünün, ankastre fırınlarda olmadığını söylemek gerekir. Sadece fırın özelliği ile kullanım sunar ve ocak üstü ocakları ayrı olarak kullanmak gerekir. Olumlu yönlerinin olduğu gibi, bu tarz olumsuz yönlerinin de olduğunu bilmek gerekir.

 En büyük olumlu yönünün, kolay temizlenebilir olması ile zamandan daha çok tasarruf edilebilir. Ankastre fırın model ve markaları oldukça fazladır. Seçim, kişinin tamamen kendi zevkine ve bütçesine bağlıdır. Ankastre fırın sahibi olmak isteyen birçok kişinin olduğunu ancak mutfaklarında bulunan mobilyaların buna izin vermediği büyük bir gerçektir. Ancak bunun bir engel olmadığı gibi, gerekli düzenlemeler ile bu sorunun ortadan kalkacağını da bilmeniz gerekir. Servisimiz bu konuda siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Ankastre fırın yeri düzenleme hizmetimizden faydalanarak, ankastre fırın sahibi olabilirsiniz.

Ankastre fırın kullanmak için mutfak mobilyalarınızı değiştirmenize gerek yoktur. Daha az bir maliyet ile ankastre özelliğine sahip mutfağa sahip olabilirsiniz. Komple mutfak mobilyasını değiştirmek için neredeyse bir servet ödemeniz gerekecek. Ancak sadece bazı yerlerinde değişiklik yaparak kullanmaya devam etmek, maliyet açısından çok avantajlıdır. Kadıköy marangoz şubemizden destek alarak bu tür işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Marangoz servisimizin sizlere sunduğu hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse; en başta mobilya kurulumu işlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirip size teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra eskimiş ve hasar görmüş olan mobilyalarınızı tamir ediyoruz. Mobilya tamiri hizmetimizden yararlanarak, mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Mobilya montaj işlemleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Kısaca; aklınıza gelen tüm marangozluk işleri firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir.