Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Çok Amaçlı Dolap Kurulumları

Çok amaçlı dolap nedir? Çok amaçlı dolap, yaşam alanlarımızı düzene sokarak, daha derli bir şekilde görünmesini sağlayan bir mobilya türüdür. Birbirinden farklı modellerin, kullanım alanları farklı olup; bu modelleri evimizin her odasında görmek mümkündür. Fonksiyonel  ve dekoratif çözümlerin ortaya çıkmasına yardım ederken, her oda için farklı ölçülere sahip dolapların yer aldığını söylemek gerek. Çok amaçlı dolap çeşitleri birçok alanda kullanım kolaylığı sunarak, insanların yaşamını kolaylaştırmaktadır. Banyo, mutfak, oturma odası, kiler ve koridorlarda kullanılan çeşitli çok amaçlı dolapların yer alması, eşyalarımızı düzene sokarken, eşyalarımızı daha kolay bir şekilde bulmamıza yardımcı olur.

Çok Amaçlı Dolap Ne İşe Yarar?

Bu dolaplar; tek kapaklı, çift kapaklı, çekmeceli ve çekmecesiz olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür dolap kullanımını arttırarak yaşantınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Büyük eve sahip olmayan kişiler için uygun çözümler sunan çok amaçlı dolap türleri, içerisinde bulunan raf sayesinde ve çekmece sistemi ile eşyaların daha az yer kaplamasına olanak tanıyor. Çok amaçlı dolaplar, ev ortamındaki dağınıklığın ortadan kalkmasına yardım eder. Kıyafetlerin düzenlenmesi, gerekli malzemelerin ortadan kaldırılması için çekmeceli ve kapaklı dolaplar bu alanda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi; tüm ürünler için kullanım kolaylığı sunar. İster temizlik ürünleri isterse kişisel bakım ürünleri düzenli bir şekilde saklanabilir ve bu sayede ortamdaki karışıklığın önüne geçilmiş olur.

Çok amaçlı dolap kurulumları ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu dolaplar; banyo, mutfak, yatak odası ve balkon gibi birçok yerde ekstra çözümler ile karşımıza çıkar. Ev alanlarında saklama ihtiyaçlarımızı karşılarken, pek çok şeyin korunması açısından da çok önemli yere sahiptir. Eşyaları düzene sokmanın yanı sıra; eşyaları tozdan koruyan bu dolapların, ihtiyaca göre boyut oranları değişmektedir. Çok fazla eşyanız ve saklayacak ürünleriniz varsa ve ortamınız müsait ise büyük boy dolap almanızı tavsiye ederiz. Raf sayısı düşük ya da rafı bulunmayan dolaplar daha çok banyolarda kullanılır. Kullanım amacı ise: Banyolarda bulunan bornoz, saç kurutma makinesi ve kişisel bazı ürünleri saklamak için üretilmiştir. Kısaca; çok amaçlı dolapları evinizin tüm odasında kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap Nedir

Bu dolapların yanı sıra, kullanmış olduğumuz mobilyaların önemi daha büyüktür. Eskimeye yüz tutmuş olan mobilyalarınızı ilk günkü haline getirmeniz mümkün. Mobilya tamiri ve bakımı ile o eskimiş olan mobilyalarınız ilk günkü haline döndürülür. Mobilya montaj hizmetinden yararlanarak mobilya kurulumu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ve ayrıca Maltepe marangoz servisimiz, tüm marangozluk işlerinizi aynı gün içerisinde sizlere teslim etmektedir.