Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Gardrop Kapak Tamiri

Gardrop kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konulardan birinin de; gardrop kapak arızası olduğunu söylemeliyiz. Böyle sorun karşısında gardrop kapak tamiri nasıl yapılır ve nelere dikkat etmemiz gerekir? Sürekli açılıp kapanan bir sistem olduğu için belli süre sonra arızalanması gayet normal bir durumdur. Kaliteli malzeme ile bu süreyi biraz daha uzatmak mümkündür. Gardrop kapakları modele bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bazıları sürgülü kapak sistemine sahip iken; bazıları ise menteşeli sisteme sahiptir. Hangi kapak daha çok arızalanır derseniz; bu durum kullanıma bağlı olarak farklılık gösterebilir. Hiçbir usta, gardrop kapaklarına ömür biçemez. Çünkü kişinin kullanım durumuna bağlı olarak bu süre değişmektedir.

Gardrop, yaşantımızın bir parçası olup; özellikle yatak odamızın vazgeçilmezi diyebiliriz. Neredeyse her gün kullanmış olduğumuz bu mobilyalar, zamanla eskiyerek yıpranır. Eskimiş olan mobilyaları yenilemek ve ilk günkü haline getirmek için mobilya tamiri işlemi uygulamak gerekir. Her eskiyen mobilya köşeye veya çöpe atılmaz, bunlar onarılır ve tekrar eski haline döndürülür.

Mobilya kurulumu sırasında çok sorun yaşayan müşterilerimiz vardır. Tüm müşterilerimize mobilya montaj konusunda gerekli hizmeti sağlıyoruz. Özellikle kadınlar için mobilyaların manevi değeri çok büyüktür. Bu manevi değerden dolayı mobilyalarını değiştirmek yerine onarılmasına daha sıcak bakarlar. Bazı bayanlar ise, eskimiş olan mobilyalarını yenisi ile değiştirmek ister ancak ekonomik nedenlerden dolayı, bu isteklerini bir süre beklemeye alma durumunda kalırlar. İşte tam burada, mobilya yenileme işlemi oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Gardrop KapaK Tamiri Nasıl Yapılır?

Gardrop, bayanların en çok kullandığı mobilyalardan biridir. Yatak odasında görevini en iyi şekilde yerine getiren bu mobilyanın amacı, giysi ve benzeri eşyaları düzenli bir şekilde saklamaktır. Herkesin evinde farklı modellere sahip gardroplar vardır. Büyük, küçük, orta boy, menteşeli ve raylı sistem şeklinde farklı modelleri görebiliyoruz. Sürekli olarak kullandığımız bir mobilya olduğundan dolayı, kapaklarında arızalar meydana çıkabiliyor. Peki bu durumda gardrop kapak tamiri nasıl yapılır? Diye soracak olursanız; bu işlemi yapmak için tecrübe sahibi olmalısınız ve yeterli alete ihtiyacınız olacaktır.

Ev ortamında yeterli alet olmayacağından dolayı, tamir etmek sandığınız gibi kolay bir işlem değildir. Böyle olumsuz durumlarla karşılaştığınızda servisimizden hızlı onarım hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede, işleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. En önemli hizmetlerimizden birinin de; marangozluk olduğunu söylemek isteriz. Acıbadem marangoz şubemiz her zaman sizlerin hizmetindedir. Marangozluk işleri ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğu anda bizi aramanız yeterli olacaktır.