Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Gardrop Kesimi Ve Düzenleme

Uzun süredir kullanmış olduğunuz gardroplar üzerinde, bazı değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş olabilir ya da tamir edilmesi gereken bölümleri bulunabilir. Gardrop kesimi ve düzenleme işi ile gardroplarınızı yeniden tasarlayabiliriz. Yeni bir eve taşınmış olabilir ve yeni yatak odanızın alanı bu mobilya için küçük kalabilir. Bu durumda, gardrop kesimi ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz ve böylelikle yeni bir gardrop almanıza gerek kalmaz. Gardrop üzerinde ekstra bir düzenleme talep edebilirsiniz. İstediğiniz özellikler eklenir ve istemediğiniz bölümler çıkarılır.

Yatak odamızın baş tacı olan yataklarımızdan hemen sonra gardroplar gelir. Bu mobilyanın yaşantımızdaki önemi çok büyüktür. Eşyalarımızın düzene girmesi ve korunması için gardroplar, her zaman odamızda yer aldı ve yer almaya da devam edecektir. Bir önceki yazımızda gardrop çeşitlerinden bahsetmiştik ve faydaları hakkında detaylı bilgilere yer vermiştik. Kullanım amacı her ne kadar önemli olsa da; ihtiyacımız olan bu mobilyanın seçimi de çok önemlidir. 6 kişilik bir aileye sahip olan biri, 2 ve 3 kapaklı küçük bir gardrop satın alırsa yeterli gelmeyecektir. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, ihtiyacınıza uygun bir seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. İade gibi işlemlerle uğraşmamak için, kullanılacak ürün seçimi çok önemlidir.

Gardrop Kesilir Mi?

Gardrop kesilir mi? Sorusuna cevabımız; evet kesilir. Ancak bu sandığınız kadar kolay ve basit bir işlem olmamakla birlikte, işini çok iyi bilen bir ustanın müdahale etmesi daha uygun olacaktır. Gardrop kesmek ve birleştirmek zahmetli ve zaman isteyen bir iştir. Peki, gardrop nasıl kesilir? Gardrop kesme işlemi İstanbul ilçelerinde faaliyet gösteren marangoz servislerimizce yapılmaktadır. Mobilyanız adresinizden teslim alınır ve belirtilen süre içerisinde tekrar size teslim edilir. Bu konuda kısa bir örnek vermek gerekirse; Pendik marangoz atölyemiz, Pendik ilçesinde ikamet eden müşterilerimize bu konuda hizmet vermeye devam ediyor. Servisimizi arayarak, yaptırmak istediğiniz işleri detaylı bir şekilde anlatmanız halinde, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacaklardır.

Evinizde bulunan tüm mobilyalar için servisimizden detaylı yardım talep edebilir, onarım ve bakım hizmeti hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mobilya tamiri ile ilgili ve mobilya montaj gibi birçok işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Mobilya kurulumu, mobilya bakımı ve benzeri tüm hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Gardrop kesimi ve düzenleme ile ilgili detaylı bilgilere yer verdik. Bu gibi bakım ve tamire ihtiyacınız varsa, servisimiz üzerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz gibi bu işler usta işi olup, her önüne gelen kişinin yapabileceği bir iş değildir. Eşyalarınıza önem veriyoruz ve en iyi bir şekilde tekrar size teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm işçiliklerin, garanti kapsamında olduğunu hatırlatmak isteriz.