Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Kadıköy Marangoz

Kadıköy marangoz servisi olarak, İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Mobilya montaj ve Mobilya kurulum alanında hizmet veren firmamız, güncel tüm mobilya aksesuarlarını büyük bir titizlikle takip ederek sektörde her zaman rakiplerinin çok daha önünde, mobilya montaj ve mobilya tamiri hususunda her zaman kaliteli işçiliği ile ön plana gelmiştir.

Marangoz

Günümüzde pek çok firmanın mobilya satışları artık hazır hale geldi. Tek seferde aynı üründen binlerce üretim yapılarak satışa sunulan mobilyalar, fiyat uygunluğu açısından tüketiciye cazip gelmektedir. Fakat seri üretimde olan her ürünün kalitesi ve performansı her zaman sorgulanır oldu. Yapı marketler tarafından üretilen ve satışa sunulan mobilyaların tamamının kurulumu yapılırken her zaman 5 yıl sonrası düşünülerek montaj yapılmalıdır. Gerekli kurulum işlemlerinin yanı sıra ufak aparatlarla sağlamlaştırmalar yapılarak dolap ömrü uzatılabilir. Örneğin, bir gardrop kurulumu yapılırken sabit olan raf aksamları için demir aparatları kullanılabilir. Dolap arkalıkları için sıkıştırma aparatları kullanılabilirse mobilyanız zamanla aşınmalardan ve raf, çekmece gibi içeriklerinizin kırılmasından kaçınmış olurunuz.

Firmamız bu hususların tamamına dikkat ederek çalışma sağlamaktadır. İşlemin ve işçiliğin her zaman en kalitesini sergilemektedir. Kadıköy marangoz firmamız İstanbul’un tüm bölgelerine haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Mobilya kurulumu, mobilya montaj ve mobilya tamiri sektöründe verdiğimiz tüm hizmetler en uygun fiyatlarla, garantili olarak sağlanır. Ürünlerinizin markası ve modeli ne olursa olsun, kullanım amacına bakmaksızın tamamının mobilya montaj ve mobilya tamiri hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz ile garantili yapıyoruz.

Mobilya Montaj

Ray dolap Tamiri

Sürgülü dolap sistemleri günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanış alanından tasarruf sağladığı için çok tercih edilen raylı dolaplar, zamanla ray kapak tamiri gerektirebiliyor. Bu gibi durumlarda ray dolap tamiri işlemi yaptırmanız gerekiyor. Genel olarak ray dolaplar en çok kapak arızası verir. Sürgü kapak mekanizma çeşitleri çok fazla olduğu için genellikle aynı sistemin bulunması ve değişimi yapılması gerekir. Bu gibi durumlarda kadıköy marangoz firmamız modoko ve masko gibi İstanbul’un en büyük mobilya kentlerinde mekanizma araştırması yaparak en uygun fiyata bulduğu ray kapak mekanizmalarını garantileri onaylanmış olarak teslim alarak, ray dolap tamiri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Gardrop Tamiri

Yaşam alanlarımızda en çok ihtiyacımız olan mobilyaların başında gelen gardroplarınızın tamirini ve montajını özenle yapıyoruz. Yatak odası, çocuk odası, bebek odası gibi alanlarımızda kullandığımız gardroplar evimizin temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Teknoloji ile her zaman ilerleyen ve kullanımı her geçen gün daha kolay hale gelen gardroplarımızın her aşamasında tamiri mümkündür. Modellerine göre 2 kapaklı gardrop, 3 kapaklı gardrop, 4 kapaklı gardrop, 5 kapaklı gardrop, 6 kapaklı gardrop, köşe gardrop gibi çeşitleri çok olan bir mobilyadır. Genellikle kapak, askılık ve çekmece arızası veren gardroplar uzman bir usta elinde ömürlük kullanıma sahip olabilirler. Kadıköy marangoz marka ve modeli farketmeksizin tüm mobilya montaj işlemlerinizi en uygun fiyatlarla, garantili olarak yapmaktadır.