Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Karyola Tamiri

Yatak odalarımızın baş tacı olan karyola, bizim için çok önemli bir yere sahiptir. Karyola nedir? Sorusunun cevabını bilmeyen yoktur, biz yine de kısa bir cevap verelim. Ahşap ya da metalden oluşan ve üzerine yatak konularak yatma alanının oluşmasına karyola diyoruz. İlk zamanlarda karşımıza metal olarak çıkan karyolalar zaman geçtikçe şekil değiştirmeye başladı. Daha sonraki dönemlerde ise, ahşap olarak karşımıza çıkmıştır.

Karyola modelleri gün geçtikçe artmaya başlayarak yüzlerce modelle karşımıza çıktı. Çeşitli karyola modellerinden birini tercih ederek yatak odanıza renk katabilirsiniz. Karyolanın asıl amacı uyumak olsa da; insanlar uyumaktan çok tasarımına daha çok dikkat eder oldu. Kişiye hitap eden çeşitli modellerin yer aldığı bu dönemde, o kadar model arasından seçim yapmak gerçekten çok zor diyebiliriz. Uzun yıllar boyunca evimizde kullanmış olduğumuz karyolalar zamanla eskir ve tamire ihtiyaç duyar. Bazı kişiler eskimiş olan bu eşyalarını yenisi ile değiştirmek isterken; bazı kişiler ise karyola tamiri konusuna sıcak bakmaktadır. Çünkü bazılarımız için eşyaların manevi değeri çok büyük olduğundan dolayı ayrılmak istemeyiz. Eskimiş olan eşyalardan kurtulmak yerine; tamir ettirmeyi tercih ederler.

Karyola Tamiri Nasıl Yapılır?

Kırılmış ya da hasar görmüş olan karyola tamiri nasıl yapılır ve bunun için gerekli malzemeler nelerdir? Karyola tamiri sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bazı onarım işlerini kişi tek başına yapmayı başarıyor olsa bile, bu iş tamamen ustalık gerektiren bir alandır. Eğer kendiniz yapmaya kalkarsanız bu işin üstesinden gelmeniz oldukça zordur. Karyola tamir ustası arayışı içerisine girmenize gerek yok, servisimiz bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, bir telefon kadar sizlere yakındır. Karyola bakım ve onarım işlerinizi titizlikle yerine getirmekte olup, yapılan işçilikler garanti kapsamındadır.

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduğunu bilmenizi isteriz. Herkes gibi sizler de yeni mobilyalar almak ve eşyalarınızı değiştirmek isterseniz; Mobilya kurulumu ve mobilya montaj ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğuzda, bulunduğunuz yere gelerek, bu işlerinizi en iyi şekilde sizlere teslim ediyoruz. Eskimiş olan eşyalarınızı, mobilya tamiri hizmetimiz ile onarım ve bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bostancı marangoz servisimiz, ihtiyacınız olduğu her an sizlerin yanındadır. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun, adresinizden teslim alıyoruz ya da duruma bağlı olarak sizin yerinizde bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.