Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Ray Dolap Kesimi ve Düzenleme

Başlıktan da anlaşılacağı üzere; ray dolap kesimi ve düzenleme ilgili bilgilere yer vereceğiz. Bu bilgiye geçmeden önce ray dolap nedir, ne işe yarar bunları öğrenelim. Sizler de bilirsiniz ki; son dönemlerde dolap çeşitleri o kadar çok arttı ki, modellere yetişemez olduk desek yeridir. Ray dolap, yatak odalarımızda kullanmış olduğumuz açılır kapanır sistem yerine, sürgülü sistem ile çalışan bir gardrop türü modelidir.

Birçok insan her ne kadar şıklığı ve zerafeti için bu dolabı tercih ediyor olsa da, en önemli yanı; daha uzun ömürlü olmasıdır. Bu yönüyle de çokça tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Yatak odasında daha az yer kaplayarak, açılır kapanır kapak sisteminin olmama avantajı birçok kişiyi cezbediyor. Ray dolap ismini, bu kapların özelliklerinden aldığı açık ve net bir şekilde ortadadır. Açılır kapanır dolap kullananların en çok şikayet ettiği durum: Kapak sisteminin fazla yer kaplaması ve daha fazla alana ihtiyaç duyulmasıdır. Ray dolaplarda bu gibi şikayetler tamamen ortadan kalkmış oluyor. Kapaklar dışarı doğru değil, yana doğru kaydığı için dolabın önüne istediğiniz eşyayı koyabilir ya da yatak ucuna yakın bir yere yerleştirebilirsiniz. Bu sayede, daha az alan kaplamış olacak ve kullanım kolaylığı ile de daha rahat hareket edebileceksiniz. Tasarım bakımından, diğer dolaplara oranla daha şık bir görünüm sunarlar.

Ray Dolap Kesimi İle Yeni Dolap Almanıza Gerek Kalmaz

Ev değişikliği yapma zorunda olan kişiler, yeni evlerindeki odaların uygunsuzluğu ile yeni dolap alma durumu ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Böyle olumsuz durum ile karşılaşan kişilerin, yeni dolap almasına gerek olmadığını söylemek isteriz. Kullanmakta olduğunuz dolapların kesimi ve düzenlenmesi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ray dolap kesimi ile istediğiniz alana uygun hale getiriyoruz ve bu şekilde yeni bir dolap alma gibi durumlardan sizi kurtarıyoruz. Hem bu sayede büyük maliyetlerden de kurtulmuş oluyorsunuz.

ray-dolap-kesimi-ve-düzenlenmesi

Üsküdar marangoz servisimizden ya da İstanbul’un diğer ilçelerinde faaliyet gösteren servislerimizden yardım alabilirsiniz. Bu konuda ileteceğiniz talepleriniz en hızlı şekilde işleme alınacak ve adresinize gelinerek yerinde inceleme yapılacaktır. Yerinizin ölçüsüne uygun olacak şekilde, yeni tasarımınız ortaya çıkarılacaktır. Hizmetlerimizde sınır tanımıyor, ev ortamında bulunan tüm mobilyalar konusunda çeşitli hizmetlerimizin olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Mobilya kurulumu hizmetinden, mobilya tamiri ve mobilya montaj hizmetine kadar birçok hizmetimizin yer aldığını belirtmek isteriz. Mobilya konusunda uzman olan ekibimiz; yerinizde gerekli tespitleri yapıp, uygun görülürse adresinizden alınarak, atölyemizde gerekli işlemlere başlanmaktadır. Size verilen süre içerisinde teslimatını geciktirmeden hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.