Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Şifonyer Kurulumu

Şifonyer, genellikle ahşaptan üretilen bir malzemedir. Yatak odalarımızın olmazsa olmazlarından biri desek; sanırım yalan söylemiş olmayız. Şifonyer ne işe yarar, sorusuna kısaca cevabımız; farklı modeller ile karşımıza çıkan bu ürünlerin, çamaşır koymaya yarayan çekmeceli mobilyalar olduğunu söyleyebiliriz. Bayanların makyaj yapmak için kullanmış oldukları aynalı şifonyerler de mevcuttur. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra; farklı modellerin olduğunu da söylemeliyiz. Aynalı ve aynasız olmak üzere ikiye ayrılan şifonyerler, farklı görevler ile karşımıza çıkıyor.

Yatak odalarımızda kullanmış olduğumuz şifonyer, yaşantımıza büyük kolaylıklar sağlamasının yanı sıra; odamıza çok güzel bir hava katarlar. Birbirinden şık ve dikkatleri üzerine toplayan bu mobilyalar ile yatak odamızı çok güzel bir hale getirebiliriz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi aynalı ve aynasız modelleri yer almaktadır. Bu seçimin tamamen kişinin zevkine bağlı bir durum olduğunu söylemeliyiz.  Çekmeceli şifonyer sayesinde, iç giyim, çorap gibi ürünlerinizi rahatlıkla düzenleyebilir ve aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda, şifonyer makyaj masası olarak da kullanabilirsiniz. Makyaj ürünlerinizi,  organizer aracılığı ile şifonyer üzerinde saklayabilirsiniz. Günlük makyajınızı şifonyer önünde yapabilir, isterseniz ekstra ışıklandırma ile şık bir şifonyer masası elde edebilirsiniz.

Mobilyaların tamamlayıcı parçası olan şifonyerler, kullanım kolaylığı açısından çok önemlidir. Kullanım kolaylığı sağlayan şifonyerler, modern kesimleri sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başarabiliyor. Eskilerden günümüze kadar olan değişimler sayesinde sadece mobilyalar üzerinde değil; birçok eşya üzerinde yenilikler gerçekleştirildi. Üst üste tasarlanmış olan çekmeceli şifonyer modelleri, kullanım durumuna göre çekmece miktarı artabiliyor ya da azalabiliyor.

Şifonyer Kurulumu Nasıl Yapılır?

Şifonyer kurulumu hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Elinizde demonte şeklinde bulunan şifonyerlerin kurulum işlemlerini hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurulum işlemi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bize ulaşabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz. Özel servisimiz evinize gelerek, yerinizde kurulum işlemini gerçekleştirmektedir.

İstanbul ili içerisinde faaliyet gösteren firmamız, mobilya konusunda siz değerli müşterilerimize birçok hizmeti sunmaktadır. Şifonyer kurulumundan mobilya kurulumu ve mobilya tamiri gibi tüm işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Mobilya montaj ihtiyacınızda her an yanınızda olduğumuzu unutmayın. Mobilyalarınızın ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar değer verdiğinizi çok iyi biliyoruz. Bu düşünce doğrultusunda hareket ederek, sevdiğiniz ürünlere çok değer veriyor ve ona göre işlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz.

İstanbul içerisinde marangoz ustası arayanların her zaman yanında olduğumuzu bilmelisiniz. Özellikle Göztepe marangoz arayışı içerisinde olanlara, Göztepe şubemizin olduğunu söylemek isteriz. Bundan sonra, Göztepe marangoz ustası aramanıza gerek yok.