Marangoz Usta Servisi, olarak İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Mobilya tamiri, mobilya kurulumu ve mobilya montaj alanında aradığınız tüm hizmetleri sizlere gün vermeden, bekletmeden, aynı gün içerisinde büyük bir titizlikle yapıyoruz.
0531 336 89 17

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Hizmet

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Mutfak Dolabı, Ayakkabılık, Vestiyer, Şifonyer, Komidin, Karyola Montajı

Top

Tezgah Kesimi

Bir kadın evinde mutfağı ile mutlu olur, orada geçirdiği zaman, onun için çok önemlidir. Mutfakta yaptığı işler her ne kadar önemli ise; mutfağın düzeni çok önemlidir. En önemlisi, mutfakta bulunan tezgahın biçimi ve şeklidir. Ancak, yeri gelir bazı detaylar üzerinde düzenleme yapmak isteriz. Mutfağın en önemli detayı olan tezgah; kadınların çalışma alanına kolaylık sağlar. Tezgah üzerinde, ekleme yapmak gibi bir durum söz konusu olduğunda, ustalık gerektiren bir iş olduğunu bilmeniz gerekir. Bunların başında; tezgah kesimi gelir. Tezgah kesimi nasıl yapılır ve incelikleri nelerdir?

Tezgah Kesimi Nasıl Yapılır?

Ankastre ocak sahibi olanların, en çok karşılaştığı sorunlardan biri de; tezgah üzerinde buna ait yerin olmamasıdır. Tezgah kesimi ile ankastre ocak yeri rahat bir şekilde açılabilir. Tezgah nasıl kesilir ve buna uygun olan aletler nelerdir? Tezgah kesmek sandığınız kadar kolay bir iş olmayıp, bu işe hakim olmayan birinin kesmesi mümkün değildir. Tezgah kesiminin püf noktası gibi, birçok detay yer almaktadır. Eğer bu işi kendiniz yapmak istiyorsanız, tezgaha daha çok zarar vereceğinizi bilmenizi isteriz. En önemlisi; kendinize zarar verebilirsiniz.

Bu işe hiç bulaşmanızı tavsiye etmiyoruz. En iyi yöntem; tezgah kesim ustası çağırmanız olacaktır. Küçük bir maliyetten kaçayım derken, daha büyük maddi zararların içerisine girebilirsiniz. Bir tezgah fiyatının ne kadar maliyetli olduğunu hemen hemen hepimiz çok iyi biliriz. Zaten siz kesmeye kalksanız, bazı aletlere ihtiyacınız olacaktır. Aletleri bulduğunuzu düşünsek bile, tezgaha zarar vermeden kesmeniz mümkün değildir.

Mutfak tezgah kesimine ihtiyacınız varsa, size bu konuda hizmet verebiliriz. Yapılacak tüm işlemler, garanti kapsamında olup; işçilik garantisi verilmektedir. Tezgah kesimi alanında, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye başladığımızı bilmenizi isteriz.

Evinizde bulunan tüm mobilyaların montajını yaparak, sorunsuz bir şekilde size teslim ediyoruz. Mobilya montaj konusunda deneyimli olan ekibimiz, yerinizde bu işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliyoruz.

Aynı zamanda değer verdiğiniz ve ayrılmak istemediğiniz mobilyalarınıza bakım hizmeti veriyoruz. Uzun yıllar boyunca kullandığınız mobilyaları değiştirmek yerine, yenileme işlemi yaptırabilirsiniz. Mobilya tamiri konusunda, sizlere en iyi hizmeti vermeyi planlıyoruz. Kırılmış ve eskimiş olan mobilyalarınızı çöpe atmanıza gerek yok, biz bunları tamir ediyoruz ve size yeni gibi teslim ediyoruz.

İster internet üzerinden alın, ister bir yakınınızdan, sizlere mobilya kurulumu konusunda en iyi hizmeti verdiğimizi söylemek isteriz. Mobilyaları bir araya getirmek, oldukça uzun zaman alır ve bunun yanı sıra tecrübesi olmayan bir kişi, mobilya kurulumu sırasında mobilyalara zarar verebilir. Onca zahmetten sizi kurtarıyoruz ve en hızlı şekilde size teslim ediyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde marangozluk hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmete ihtiyacı olan ve özellikle Pendik marangoz arayışı içerisindeki kişilere yardımcı oluyoruz. İster sizin yerinizde ister bizim yerimizde bu desteği size en iyi şekilde sunabiliriz.